piątek, 1 lipca 2011

LETNIA KOLEKCJA Victorii Beckham!

Zaciekawiła mnie dzisiaj na pudelku nowa, letnia kolekcja Victorii Beckham, sukienki są przepiękne :):) bez wyjątku wszystkie wpadły mi w oko.

Victoria Beckham odniosła spory sukces, jako projektantka mody i jej sukienki zaczęły pojawiać się na czerwonym dywanie. Gwiazdy zakochały się w klasycznych, ale nie nudnych kreacjach żony Davida Beckhama. Najnowsza kolekcja Posh Spice na wiosnę/lato 2011 zachwyciła specjalistów od mody i zabrała same pozytywne opinie. Subtelne sukienki zostały uznane ze najbardziej udane projekty Victorii.
Najnowsza kolekcja już została częściowo wyprzedana. Miłośniczki stylu byłej piosenkarki, takie jak Kate Winslet, Michelle Obama i Gwyneth Paltrow zamówiły kilka sukienek na przyszłoroczny sezon. Kreacje są przeznaczone do noszenia na co dzień i kosztują od 2 to 5 tysięcy dolarów.

Zawsze szukałam takich właśnie sukienek - skomentowała swoją kolekcję Victoria. Idealnych, krótkich kreacji na gorące lato. Czegoś co jest zabawne, dziewczęce, niezobowiązujące, łatwe w noszeniu. Co mogą założyć rano i nosić nawet na nocnej imprezie.

Oto najnowsza kolekcja Posh Spice. Podoba Wam się?

źródło: www.pudelek.pl

1 komentarz:

komentarze mile widziane :)