czwartek, 13 października 2011

ReTuRn

aktualnie
Aż głupio mi jak pomyślę ile czasu minęło od ostatniego wpisu. Dużo się zmieniło i wydarzyło przez ten czas, bym musiała książkę napisać, żeby te wszystkie zdarzenia pomieścić. Główny powód mojej nieobecności to brak czasu, tyle nauki co mam teraz nie życzę nikomu. Nowa klasa w liceum udała nam się jeszcze bardziej niż w gimnazjum, nie żałuję, że poszłam do szkoły, w której jestem, a tak się przejmowałam... jak teraz sobie pomyślę to prawdę mówiąc za żadne skarby nie wróciłabym do gimnazjum, kilka miesięcy wstecz nie uwierzyłabym, że kiedykolwiek to powiem.
Możliwość żeby zajrzeć w net mam jedynie w piątki, a z racji tego, że dzisiaj rozpoczął się weekend, bo jutro mamy wolne ;D mogę sobie pozwolić na więcej. 
Za oknem już żółto/pomarańczowo, kocham te kolory, oprócz zimna, które już niestety się pojawiło :// w dodatku podobno już za jakiś tydzień ma padać śnieg ;D już się stęskniłam za tym :P
Teraz byle do ferii czekać :) a później 
welcome holiday again.

4 komentarze:

 1. Szczerze to ja tez nie wróciłabym juz do gimnazjum, w sumie nawet sie ciesze,że konczy sie liceum, chociaż lubie moja klase :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj udała sie klasa, udała ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne zdjęcie ; *
  A co do ludzi z klasy, to myślę, że wspaniali ludzie są wszędzie : D

  ---
  Zapraszam na bloga hoopy-style.blogspot.com. Zachęcam również do obserwacji i kliknięcia 'lubię to' na facebooku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jestem w 2klasie technikum i szczerze tęsknię za gimnazjum!

  Zapraszam, na mojego nowo powstałego bloga ;)
  Pozdrawiam SAVIN

  OdpowiedzUsuń

komentarze mile widziane :)